Kompleksowa diagnoza ADHD u dzieci i młodzieży - Poznań Piątkowo

Kompleksowa diagnoza ADHD u dzieci i młodzieży - NSZOZ Termedica Poznań

Kompleksowa diagnoza ADHD u dzieci i młodzieży prowadzona przez doświadczonych specjalistów: psychologów klinicznych i psychiatrów dziecięcych z wykorzystaniem nowoczesnych wystandaryzowanych narzędzi i metod diagnostycznych, zakończona pisemną opinią z zaleceniami do pracy z dzieckiem dla rodziców i nauczycieli. W ramach diagnozy 5 spotkań z rodzicami i dzieckiem.

Cena za spotkanie: 390 zł

Szczegółowe informacje pod numerem – tel. +48 61 625 68 68, kom: +48 512 033 569.

Diagnoza ADHD u dzieci, Poznań – dlaczego my?

Nasz zespół od lat zajmuje się diagnostyką ADHD w Poznaniu. Jesteśmy doświadczonymi i wykwalifikowanymi specjalistami, którzy podchodzą do swojej pracy z ogromnym zaangażowaniem.

Wkładamy serce w to, co robimy oraz dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać pacjentom usługi na najwyższym poziomie. W odpowiedni sposób podchodzimy do dzieci i młodzieży, dzięki czemu spotkania diagnostyczne przebiegają w miłej, swobodnej atmosferze.

Do pracy wykorzystujemy innowacyjne techniki, które pozwalają nam osiągać świetne rezultaty i stawiać prawidłowe diagnozy. Ponadto nieustannie się rozwijamy oraz poszerzamy wiedzę, dlatego mamy aktualne informacje na temat rozpoznawania ADHD.

Rozpoznanie ADHD, Poznań – kiedy warto skorzystać z tej opcji?

Diagnozowanie ADHD, czyli zespołu nadpobudliwości psychoruchowej z deficytem uwagi, jest wskazane, gdy istnieje podejrzenie, że dziecko może cierpieć na to zaburzenie. Warto zgłosić się do nas po dostrzeżeniu u pociechy trudności w codziennym funkcjonowaniu, impulsywności, nadmiernej aktywności psychoruchowej, problemów z koncentracją i roztargnienia.

Zachęcamy do wizyty u nas także w przypadku zauważenia, że dziecko często nie reaguje na polecenia, regularnie wchodzi w konflikty z innymi oraz ma trudności z usiedzeniem na miejscu. Pociechy, u których można podejrzewać ADHD, często również nieumyślnie psują swoje rzeczy i szybko się rozpraszają.

Diagnoza ADHD, Poznań – dlaczego przeprowadzić ją jak najszybciej?

Po dostrzeżeniu u dziecka niepokojących objawów, które mogą wskazywać na ADHD, warto jak najszybciej skonsultować się z naszym zespołem i zapisać pociechę na profesjonalną diagnostykę. Nie należy tego bagatelizować, ponieważ szybkie rozpoznanie pozwala na sprawne wdrożenie leczenia. To z kolei pomoże w łagodzeniu objawów i spowoduje poprawę funkcjonowania dziecka w różnych obszarach życia.

Ponadto należy pamiętać, że nieleczone ADHD często prowadzi do rozwoju innych problemów zdrowotnych, takich jak np. depresja czy zaburzenia lękowe. Dzięki wczesnej diagnozie i interwencji specjalisty można temu skutecznie zapobiec.

Dodatkowo dzięki szybkiemu zdiagnozowaniu ADHD pojawia się szansa na sprawne dostosowanie strategii nauczania i wsparcia w szkole, co może przyczynić się do poprawy wyników w nauce.

Diagnoza ADHD u dzieci, Poznań – opinie

Nasza usługa diagnozowania ADHD u dzieci i młodzieży w Poznaniu otrzymuje rewelacyjne opinie. Korzystają z niej pacjenci nie tylko ze stolicy Wielkopolski, ale również innych miejscowości.

Nasz zespół doceniany jest przede wszystkim za wysokie kwalifikacje, szeroki zakres umiejętności i świetne podejście do pacjentów w każdym wieku. Otrzymujemy doskonałe opinie także za znajomość najlepszych technik diagnozowania ADHD w Poznaniu oraz za wyjątkową skuteczność.

Pacjenci potwierdzają, że spotkania z naszym zespołem zawsze przebiegają w przyjemnej, komfortowej atmosferze. Dodają również, że nasi specjaliści potrafią zadbać o samopoczucie dzieci i młodzieży, aby diagnostyka ADHD nie była dla nich nadmiernie stresującym wydarzeniem. Otrzymujemy wiele dobrych opinii także za ceny usług, które są naprawdę konkurencyjne. Gwarantujemy korzystny stosunek jakości do ceny.

W celu uzyskania dodatkowych informacji o diagnozie ADHD w Poznaniu i zarezerwowania wizyty u naszych specjalistów zapraszamy serdecznie do kontaktu. Z przyjemnością przedstawimy szczegóły oferty, wytłumaczymy, jak przebiega cały proces oraz odpowiemy na pytania. Pozostajemy do dyspozycji.