Poradnia Zdrowia Psychicznego dla dorosłych Poznań Piątkowo NFZ

Ambulatoryjne świadczenia psychiatryczne dla dorosłych - NSZOZ Termedica Poznań

Poradnia Zdrowia Psychicznego powstała dla osób, które pragną podnieść jakość swojego życia lub borykają się z różnego rodzaju problemami. Zapewniamy pacjentom kompleksową obsługę w zakresie zdrowia psychicznego obejmującą zarówno pomoc psychologiczną jak i opiekę psychiatryczną.

W naszej Poradni Zdrowia Psychicznego w Poznaniu każdy pacjent może liczyć na indywidualne podejście wyszkolonych oraz doświadczonych specjalistów, którzy wykazują się zarówno ogromnym profesjonalizmem, jak i wielką empatią.

Termedica, Poznań – Poradnia Zdrowia Psychicznego

W naszej Poradni Zdrowia Psychicznego w Poznaniu udzielamy kompleksowego wsparcia ludziom znajdującym się w kryzysie oraz potrzebującym pomocy w zakresie doświadczanych problemów lub dążącym do poprawy swojego funkcjonowania.

Zapraszamy osoby które:

  • znajdują się w kryzysowym punkcie życia lub stoją przed ważnymi decyzjami
  • chcą poprawić jakość relacji z bliskimi
  • zmagają się z lękiem, depresją, cierpieniem
  • mają problemy w relacji rodzić-dziecko
  • trwają w relacji w której czują się źle lecz nie potrafią nic z tym zrobić
  • mają problemy z samooceną i akceptacją siebie
  • nie radzą sobie w niektórych dziedzinach swojego życia
  • doświadczają silnych wahań emocji, bywają agresywne
  • dążą do pełniejszego zaspokojenia swoich potrzeb
  • niepokoją się o siebie lub najbliższych

W celu zapisania się na wizytę u psychologa konieczne jest skierowanie od lekarza rodzinnego lub innego specjalisty posiadającego kontrakt z NFZ.

Psychiatra udziela porad bez skierowania. Skierowanie wymagane jest do psychologa i psychoterapeuty.

Zapraszamy do rejestracji wizyt osobiście od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 20:00 lub telefonicznie pod numerem +48 61 625 68 68,   kom. +48 512 033 569.

 

Poznań, Poradnia Zdrowia Psychicznego – profesjonalna pomoc w komfortowej przestrzeni

Nasza Poradnia Zdrowia Psychicznego w Poznaniu mieści się w dogodnej lokalizacji na Piątkowie, w budynku dostosowanym do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Udzielamy pomocy ludziom borykającym się z różnorodnymi trudnościami, zapewniając wsparcie specjalistów.

Konsultacje i sesje terapeutyczne odbywają się w komfortowych gabinetach zapewniających prywatność. Dysponujemy dobrą dostępnością terminów.

Kiedy warto umówić się na wizytę do naszej Poradni Zdrowia Psychicznego w Poznaniu?

Do skorzystania z usług naszej Poradni Zdrowia Psychicznego w Poznaniu zapraszamy wszystkie osoby, które czują, że potrzebują profesjonalnego wsparcia w doświadczanych problemach natury psychologicznej. Po pomoc warto sięgnąć szczególnie wówczas, gdy przejawiane trudności utrudniają lub uniemożliwiają codzienne funkcjonowanie.

Nasi specjaliści uważnie słuchają pacjentów, aby móc dobrać optymalne sposoby wsparcia i leczenia. W Termedica Poznań, Poradni Zdrowia Psychicznego, korzystamy wyłącznie z metod o potwierdzonej skuteczności, stosując je zgodnie z wiedzą naukową, a jednocześnie dostosowując do problemu oraz potrzeb danej osoby.

Termedica Poznań, Poradnia Zdrowia Psychicznego – jak działamy?

Każdy pacjent zgłaszający się do nas w Poznaniu do Poradni Zdrowia Psychicznego traktowany jest w sposób profesjonalny, z dbałością o jego szeroko pojęty dobrostan. Zapewniamy chorym komfortową przestrzeń, w której mogą skorzystać z fachowej pomocy, a także gwarantujemy pełną dyskrecję. Nasi specjaliści wykazują się ogromnym taktem, szacunkiem oraz zrozumieniem dla problemów swoich pacjentów.

Wizyty w naszej Poradni Zdrowia Psychicznego w Poznaniu mogą odbywać się o różnych porach dnia, pozwalając na bezproblemowe łączenie ich z codziennymi obowiązkami.

Poznań, Poradnia Zdrowia Psychicznego – psycholog, psychoterapeuta, psychiatra

Spora część zaburzeń wymaga leczenia polegającego na jednoczesnym stosowaniu pomocy psychologicznej i farmakoterapii. W naszej Poradni Zdrowia Psychicznego w Poznaniu oferujemy kompleksową opiekę, nad którą czuwa zespół złożony z psychologów, psychoterapeutów oraz psychiatrów. Dzięki temu jesteśmy w stanie odpowiednio zaadresować każdy problem, pomagając pacjentowi w powrocie do zdrowia.

Każdy z wymienionych specjalistów pracujących w Termedica Poznań, Poradni Zdrowia Psychicznego, posiada odmienne kompetencje. W razie takiej potrzeby kieruje pacjenta do innego fachowca, aby zapewnić mu najwyższy standard opieki.