Poradnia chirurgii ogólnej Poznań Piątkowo - chirurg NFZ

Poradnie specjalistyczne - NSZOZ Termedica Poznań

W poradni chirurgii ogólnej w Poznaniu zajmujemy się udzielaniem porad, diagnostyką i leczeniem chorób z zakresu jamy brzusznej i klatki piersiowej, głowy, szyi, tarczycy. Nasz zespół specjalistów zajmuje się szerokim zakresem zabiegów, oferując pacjentom zarówno konsultacje, jak i zaawansowane metody leczenia chirurgicznego.

W poradni chirurgii ogólnej w Poznaniu (NFZ) z profesjonalnej pomocy może skorzystać szeroka grupa pacjentów.

Ponadto w poradni chirurgii ogólnej w Poznaniu świadczymy usługi w zakresie:

  • chirurgicznego usuwania wszelkich zmian skórnych (guzków skóry, kaszaków, włókniaków, przerosłych blizn) z badaniem histopatologicznym tych zmian
  • leczenia zmian ropnych skóry
  • przygotowywania i kwalifikacji chorych do operacji oraz prowadzenie chorych po zabiegach operacyjnych
  • leczenia oparzeń oraz odmrożeń
  • diagnostyki i leczenia świeżych i przewlekłych ran, owrzodzeń żylakowych i cukrzycowych odleżyn
  • rektoskopii
  • leczenia żylaków odbytu (hemoroidy)

Chirurg ogólny Poznań

Nasi specjaliści:

lek med. Rafał Garstecki
lek. med. Piotr Demut
lek. med. Bartosz Wnęk
lek. med. Łukasz Urbański
dr n. med. Marta Sękowska
lek. med. Katarzyna Sikora

Zapraszamy do rejestracji wizyt u chirurga ogólnego w Poznaniu (NFZ) osobiście od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 20:00 (BUDYNEK B) lub telefonicznie – tel. +48 61 622 23 77, kom. +48 603 326 008.

Poznań – poradnia chirurgii ogólnej z kompleksowym podejściem do pacjenta

Chirurdzy ogólni w Poznaniu posiadają szerokie doświadczenie w diagnozowaniu i leczeniu szerokiej gamy schorzeń. Specjalizujemy się w zabiegach operacyjnych jamy brzusznej oraz klatki piersiowej, głowy, szyi czy tarczycy. Oferujemy również pełen zakres usług związanych z leczeniem zmian skórnych, od prostego usuwania włókniaków po skomplikowane operacje przerosłych blizn, zawsze z towarzyszącym badaniem histopatologicznym.

W ramach wsparcia chirurga ogólnego w Poznaniu pacjent traktowany jest indywidualnie, a plan leczenia zostaje dostosowany do jego specyficznych potrzeb. Współpracujemy z pacjentami w zakresie przygotowania do operacji, co obejmuje nie tylko aspekty medyczne, ale także wsparcie psychologiczne.

Po zabiegach przeprowadzonych przez chirurga ogólnego w Poznaniu (NFZ) zapewniamy kompleksową opiekę pooperacyjną, która jest kluczowa dla szybkiego powrotu do zdrowia i minimalizacji ryzyka powikłań.

Chirurg ogólny (NFZ, Poznań) – indywidualne podejście do każdego pacjenta

W naszej poradni chirurgii ogólnej w Poznaniu oferujemy kompleksową opiekę chirurgiczną, która obejmuje szeroki zakres zabiegów czy procedur. Doświadczeni chirurdzy są przygotowani do diagnozowania oraz leczenia różnorodnych schorzeń – zarówno tych powszechnych, jak i bardziej skomplikowanych przypadków.

Pomoc w poradni chirurgii ogólnej w Poznaniu (NFZ) obejmuje zarówno zabiegi planowane, jak i interwencje nagłe. W ten sposób zapewniamy pacjentom dostęp do opieki w sytuacjach wymagających szybkiej reakcji.

Każdego chorego traktujemy indywidualnie, a plan leczenia jest dostosowywany do jego specyficznych potrzeb. Współpracujemy z pacjentami w zakresie przygotowania do operacji, co obejmuje nie tylko aspekty medyczne, ale także wsparcie psychologiczne.

Po zabiegach przeprowadzonych przez najlepszych chirurgów ogólnych w Poznaniu zapewniamy kompleksową opiekę pooperacyjną, która jest kluczowa dla szybkiego powrotu do zdrowia i zminimalizowania ryzyka wystąpienia powikłań.

Chirurg ogólny (Poznań, NFZ) – zaawansowane metody diagnostyki i leczenia

W Poznaniu w poradni chirurgii ogólnej kładziemy nacisk na zastosowanie zaawansowanych metod diagnostyki i leczenia. Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie oraz sprzęt medyczny, co pozwala na precyzyjne ustalenie diagnozy, a następnie skuteczne leczenie.

Procedury diagnostyczne prowadzone przez chirurgów ogólnych (NFZ) w Poznaniu, w tym zaawansowane badania obrazowe i laboratoryjne, pozostają kluczowe w precyzyjnym identyfikowaniu problemów zdrowotnych pacjentów. Dzięki temu możemy szybko, a zarazem skutecznie diagnozować różnorodne schorzenia, co jest kluczowe dla wdrożenia odpowiedniego planu leczenia.