Poradnia chirurgii onkologicznej Poznań Piątkowo

Poradnie specjalistyczne - NSZOZ Termedica Poznań

Pierwsza wizyta w poradni onkologicznej może wiązać się z bardzo dużym stresem. W wielu przypadkach oznacza bowiem uściślenie rozpoznania oraz początek trudnego, długiego leczenia. Warto jednak pamiętać, że im szybciej dana osoba stawi się u onkologa, tym bardziej skuteczne może okazać się leczenie.

Zakład Opieki Zdrowotnej Termedica to sprawdzone miejsce, gdzie pracują wyłącznie lekarze onkolodzy, którzy z największą troską podchodzą do każdego pacjenta. Trafiając pod naszą opiekę, można być pewnym rzetelnej oraz profesjonalnej pomocy i wsparcia w trudnych chwilach.

Poradnia chirurgii onkologicznej Poznań – zespół doświadczonych lekarzy

Termedica to poradnia chirurgii onkologicznej, gdzie każdy pacjent może liczyć na profesjonalną pomoc doświadczonych specjalistów, którzy do każdego przypadku podchodzą z najwyższym poziomem zaangażowania. Lata zdobytej wiedzy oraz praktyki sprawiają, że pracujący u nas lekarze to jedni z najlepszych medyków, jakich można znaleźć w Poznaniu i okolicach.

Mamy również świadomość, że problemy onkologiczne dla wielu osób mogą wiązać się z ogromnym stresem oraz negatywnymi przeżyciami. Dlatego też na każdym kroku wspieramy pacjentów w tych ciężkich chwilach.

Nasza poradnia chirurgii onkologicznej to przede wszystkim wiedza oraz najwyższy poziom doświadczenia, jaką reprezentują nasi lekarze. To właśnie dzięki temu pacjenci mogą mieć niemal stuprocentową pewność, że diagnozy są pewne, a udzielana przez nas pomoc z pewnością pomoże im w rozwiązaniu problemów zdrowotnych.

Poradnia chirurgii onkologicznej (Poznań, NFZ) — czym się zajmujemy?

W poradni chirurgii onkologicznej świadczymy usługi z zakresu podstawowej diagnostyki i leczenia schorzeń chirurgii onkologicznej w trybie ambulatoryjnym. Co ważne, z naszej pomocy mogą skorzystać pacjenci z już diagnozowaną choroba onkologiczną, jak i ci z podejrzeniem nowotworu. Zapewniamy niezwykle kompleksową opiekę podczas zabiegów, dzięki czemu chorzy mogą mieć pewność, że trafiają pod dobrą opiekę.

Poznań, poradnia chirurgii onkologicznej — jak wygląda wizyta w naszej placówce?

Wielu osobom pierwsza wizyta u onkologa najczęściej kojarzy się z wyrokiem śmierci. To jednak w wielu sytuacjach przesadzona reakcja, bowiem nawet wykrycie nowotworu nie oznacza, że jest on niemożliwy do usunięcia.

Podczas pierwszej wizyty w naszej poradni lekarz specjalista przeprowadza dokładny wywiad z pacjentem. To właśnie wtedy może dowiedzieć się więcej o nim oraz o jego stanie zdrowia. Co równie istotne, przedstawiana przez nas diagnoza jest zrozumiała oraz rzetelna, aby pacjent miał świadomość tego, co czeka go w trakcie leczenia.

Chirurg onkologiczny Poznań — rzetelna pomoc

Celem naszej pracy jest to, aby pacjent mógł dowiedzieć się więcej o swojej chorobie. Właśnie dlatego dbamy, aby wszelkie informacje były udzielane w jak najbardziej zrozumiały sposób. Wiemy bowiem, jak poważnym schorzeniem jest nowotwór. Z tego właśnie powodu nie chcemy nastręczać pacjentom dodatkowe stresu niezrozumiała lub źle postawioną diagnozą.

Nasza diagnoza nie tylko zawiera typ histopatologiczny guza, ale również w dokładny sposób opisuje konkretną sytuację osoby chorej.

Chirurg onkologiczny (Poznań, NFZ) — nowoczesne zaplecze technologiczne

Co składa się na sprawdzoną, rzetelną diagnozę? W pierwszej kolejności jest to wiedza specjalistów. Drugi istotny czynnik stanowi jednak nowoczesne zaplecze technologiczne, jakie można znaleźć w naszej poradni chirurgii onkologicznej.

Posiadane przez nas urządzenia diagnostyczne pozwalają nam w szybki, a zarazem rzetelny sposób przebadać każdego pacjenta oraz wystawić odpowiednią diagnozę.

Nasi specjaliści:

lek. med. Honorata Stadnik
lek. med. Przemysław Susicki
lek. med. Garstecki Rafał
lek. med. Łukasz Urbański

Zapraszamy do rejestracji wizyt osobiście od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 20:00 (BUDYNEK B) lub telefonicznie – tel. +48 61 622 23 77, kom. +48 603 326 008.