Poradnia kardiologiczna Poznań Piątkowo - kardiolog NFZ

Poradnie specjalistyczne - NSZOZ Termedica Poznań

Jeżeli poszukują Państwo dobrego kardiologa w Poznaniu, to doskonale Państwo trafili. W Naszej przychodni Termedica prężnie działa poradnia kardiologiczna, w której pracują doświadczeni specjaliści, posiadający ogromną wiedzę z zakresu chorób serca. Dzięki swojemu doświadczeniu są w stanie rozpoznać nawet groźne schorzenia w ich wczesnym stadium, co zwiększa szanse na skuteczne leczenie.

Dobra poradnia kardiologiczna - Poznań NFZ

W Naszej poradni kardiologicznej do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie, zdajemy sobie sprawę, że to niezwykle istotne, aby osiągnąć sukces w leczeniu. Dokładamy też wszelkich starań, aby na terenie przychodni panowała miła atmosfera, dzięki czemu pacjenci czują, że są pod dobrą opieką i wszystkie wizyty przebiegają sprawnie.

Kardiolog na NFZ w Poznaniu

Z usług Naszej poradni kardiologicznej realizującej świadczenia w ramach NFZ mogą korzystać wszyscy pacjenci posiadający ważne ubezpieczenie zdrowotne oraz odpowiednie skierowanie. 

Zaufaj specjalistom z doświadczeniem

Pracujący u nas lekarze specjaliści posiadają odpowiednią wiedzę i doświadczenie, dlatego pacjenci często obdarzają ich zaufaniem i powierzają swoje zdrowie w ich ręce. Wielu lekarzy, którzy dla nas pracują, miało już do czynienia z bardzo różnymi problemami natury kardiologicznej, które często wymagały niestandardowego leczenia czy procedur, aby pomóc pacjentowi. Takie doświadczenia sprawiają, że lekarz jest jeszcze bogatszy        w wiedzę, która umożliwia mu skutecznie niesienie pomocy. 


Nasi specjaliści:

lek. med. Krzysztof Pietrzak
lek. med. Katarzyna Konik-Neumann
lek. med. Monika Sołkiewicz

lek. med. Hanna Machalska

lek. med. Łukasz Pilarski

 

Zapraszamy do rejestracji wizyt osobiście od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 20:00 (BUDYNEK A) lub telefonicznie – tel. +48 61 822 56 03, kom. +48 601 799 005.