Poradnia ginekologiczna dla dzieci Poznań - ginekolog dla dziewcząt

Poradnie specjalistyczne - NSZOZ Termedica Poznań

W poradni ginekologicznej dla dziewcząt oferujemy opiekę nad pacjentkami w wieku rozwojowym do 18 roku życia.

Prowadzimy działalność w zakresie profilaktyki i leczenia zaburzeń rozwojowych takich jak:

  • Zaburzenia miesiączkowania, zaburzenia odżywiania (bulimia, anoreksja)
  • Przedwczesne, opóźnione pokwitanie
  • Wady rozwojowe narządów płciowych
  • Profilaktyka i leczenie zapaleń i zakażeń narządów płciowych
  • Profilaktyka i leczenie chorób przenoszonych drogą płciową ze szczególnym uwzględnieniem profilaktyki raka  szyjki macicy

Poradnia ginekologiczna dla dziewcząt – Poznań

Niejednokrotnie zdarza się, że porady potrzebują młode dziewczęta zmagające się z uciążliwymi i wstydliwymi dolegliwościami. W naszej poradni ginekologicznej dla młodzieży w Poznaniu przeprowadzamy szczegółowy wywiad z pacjentką oraz dbamy o zapewnienie komfortowej atmosfery, sprzyjającej budowaniu relacji opartej na zaufaniu.

Dlaczego warto skorzystać z usług poradni ginekologicznej dla dzieci w Poznaniu?

Problemy zdrowotne mogą dotknąć osoby w każdym wieku, dlatego nawet najmłodsze dziewczęta narażone są na szereg dolegliwości. W sytuacji ich wystąpienia warto bezzwłocznie się z nami skonsultować, abyśmy mogli zapoznać się z danym przypadkiem i na podstawie wszelkich potrzebnych informacji dobrać odpowiednią metodą leczenia. Dzięki temu można zapobiec rozwojowi wielu schorzeń.

Zapewniamy profesjonalną opiekę medyczną i wsparcie na każdym etapie zmagania się z problemem zdrowotnym, co pozwala naszym pacjentkom poczuć się bezpiecznie oraz komfortowo.

Ginekolog dla młodzieży, Poznań – kiedy warto się do nas zgłosić?

Dorastanie wiąże się z wieloma zmianami zachodzącymi w ciele młodych kobiet. Świadomość ich wystąpienia oraz właściwa profilaktyka pozwolą nie tylko poradzić sobie z pojawiającymi się nieprawidłowościami, ale również w lepszym poznaniu swojego ciała.

W przypadku zmagania się z jakimikolwiek problemami zdrowotnymi związanymi z naszą specjalizacją warto zgłosić się do ginekologa dla dziewcząt w Poznaniu. To optymalne rozwiązanie, w wyniku którego można poznać przyczynę występujących dolegliwości i rozpocząć ich leczenie.

Poradnia ginekologiczna dla młodzieży w Poznaniu – profesjonalizm i zaangażowanie

Korzystając z naszej oferty, zarówno pacjentka, jak i jej rodzice mogą być pewni rzetelnego, dokładnego oraz empatycznego podejścia w trakcie wizyty. Dokładamy wszelkich starań, by wizyta w naszej poradni ginekologicznej dla dziewcząt w Poznaniu przebiegła w przyjaznej atmosferze. Dzięki niej nasza młoda pacjentka poczuje się swobodnie i nie będzie się obawiała czy wstydziła mówić o swoim problemie.

W razie pojawienia się dodatkowych pytań można się z nami skonsultować, abyśmy mogli rozwiać wszelkie wątpliwości i udzielić szczegółowych odpowiedzi. Zależy nam, by nasze pacjentki oraz ich opiekunowie mieli dostęp do wszystkich kluczowych informacji, dlatego stawiamy na klarowną komunikację.

Ginekolog dla dziewcząt w Poznaniu – jak przygotować się do wizyty?

Pierwsza wizyta w naszej poradni dla młodych pacjentek może wiązać się z emocjami oraz stresem. W związku z tym dbamy o życzliwą atmosferę, która ma ogromne znaczenie i wymaga braku pośpiechu czy spokoju. Dzięki temu poradzenie sobie z zawstydzeniem, a także otwarcie się na pomoc nie sprawi większej trudności.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy przypadek jest inny, dlatego do naszych pacjentek podchodzimy w indywidualny sposób. Co więcej, subtelnie zachęcamy do wspólnego podejmowania decyzji, zapewniając dziewczynce poczucie bezpieczeństwa oraz zdobywając jej zaufanie.

Nasi specjaliści:

lek. med. Małgorzata Dembińska

Zapraszamy do rejestracji wizyt osobiście od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 20:00 (BUDYNEK A) lub telefonicznie – tel. +48 61 822 56 03, kom. +48 601 799 005.