Poradnia ginekologiczno-położnicza Poznań Piątkowo - ginekolog NFZ

Poradnie specjalistyczne - NSZOZ Termedica Poznań

Na przestrzeni ostatnich lat możemy zaobserwować znaczny wzrost świadomości społeczeństwa w zakresie profilaktyki ginekologicznej, a także zwiększoną dbałość o ten obszar zdrowotny. Dobór odpowiedniej placówki medycznej, zajmującej się leczeniem i profilaktyką ginekologiczno-położniczą, jest więc niezwykle istotny. W naszej poradni położniczo-ginekologicznej w Poznaniu oferujemy pacjentom dostęp do najwyższej jakości świadczeń medycznych w tym obszarze.

Ginekolog – Poznań – główne obszary działania przychodni

W poradni ginekologiczno-położniczej zajmujemy się leczeniem zaburzeń hormonalnych, profilaktyką i diagnostyką chorób szyjki macicy, stanów zapalnych i nowotworów narządów płciowych oraz antykoncepcją. Poradnia świadczy również usługi w zakresie prowadzenia ciąży oraz opieki nad kobietami w okresie menopauzy. Zapewniamy możliwość regularnych badań kontrolnych, takich jak cytologia, mammografia oraz ocena ogólnego zdrowia reprodukcyjnego. Diagnozujemy i leczymy infekcje dróg rodnych, takie jak grzybice, bakteryjne infekcje czy infekcje wirusowe, jak np. wirus brodawczaka ludzkiego (HPV). Pomagają również w leczeniu chorób ginekologicznych, takich jak endometrioza czy mięśniaki macicy, a także zaburzeń hormonalnych.

Poradnia położniczo-ginekologiczna Poznań – szczegółowe informacje

Nasi wykwalifikowani ginekolodzy w Poznaniu oferują kompleksową opiekę zdrowotną dla kobiet zarówno w zakresie ginekologii, jak i położnictwa. Badania profilaktyczne, opieka ciążowa, leczenie chorób ginekologicznych, a także szeroko pojmowana edukacja zdrowotna to główne obszary realizowanych przez nas świadczeń. Poradnia położniczo-ginekologiczna w Poznaniu wyposażona jest w specjalistyczny sprzęt medyczny, tj.np. ultrasonografy, kolposkopy, histeroskopy i inne urządzenia, które pozwalają na dokładne badania diagnostyczne i zabiegi medyczne. Każdy, wykorzystywany przez nas wyrób medyczny, jest zgodny z obowiązującymi normami jakościowymi. Zapewniamy dostęp do najwyższej jakości świadczeń i wsparcie ginekologiczne dla kobiet w różnym wieku.

Ginekolog – Poznań – NFZ

Nasza przychodnia ginekologiczno-położnicza w Poznaniu zapewnia kompleksową pomoc medyczną na zasadzie świadczeń finansowanych przez Narodowy Fundusz Zdrowia (NFZ), jak i na zasadzie prywatnej opieki medycznej. NFZ oferuje m.in. programy badań profilaktycznych, takie jak badania cytologiczne, mammografię czy badania USG ginekologiczne, które są realizowane przez naszych lekarzy ginekologów w Poznaniu zgodnie ze specyfiką funkcjonowania państwowej jednostki organizacyjnej NFZ. Opiekę ciążową i poporodową zapewnia wykwalifikowana położna. Poznań to miasto, w którym znajduje się nasza przychodnia ginekologiczno-położnicza. W Poznaniu, na osiedlu Chrobrego 101, znajduje się główna siedziba naszej placówki.

Położna – Poznań – NFZ | Kontakt z przychodnią

W celu umówienia się na wizytę, zachęcamy do stacjonarnych odwiedzin przychodni lub kontaktu telefonicznego. Poniżej zamieszczamy szczegółowe dane kontaktowe oraz informacje o godzinach otwarcia naszej placówki. W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości co do realizowanych świadczeń medycznych przez naszych ginekologów w Poznaniu, również zapraszamy do kontaktu.

Ginekolog Poznań (NFZ ) – Nasi specjaliści:

lek. med. Małgorzata Dembińska
lek. med. Waldemar Tokarski

Zapraszamy do rejestracji wizyt osobiście od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 20:00 (BUDYNEK A) lub telefonicznie – tel. +48 61 822 56 03, kom. +48 601 799 005.